Jak prowadzić szkolenia online?

Jak prowadzić szkolenia online? to zbiór porad zawodowego trenera, 10 lat doświadczenia zebrane w jednej pozycji. Dziesiątki praktycznych porad dla każdego, kto chciałby podzielić się swoją wiedzą z innymi, bądź kto jeszcze nie wie, że swoją wiedzą może się dzielić i osiągnąć dzięki temu sukces.

 

Jak prowadzić szkolenia online?, to książka pisana głównie dla osób, które trenerami nigdy nie były. Otwiera ona drzwi do nowego świata, jakim jest prowadzenie szkoleń online i uzyskiwanie pasywnego dochodu bez wychodzenia z domu.

Kto może zostać trenerem? Jakie cechy powinien mieć dobry trener? Jak przygotować i przeprowadzić dobre szkolenie? Na te i wiele innych pytań odpowiadam na stronach książki. Serdecznie zapraszam.

Z książki Jak prowadzić szkolenia online? dowiesz się jak zostać trenerem, jakich narzędzi używać aby przygotować profesjonalny kurs, jak sprzedać swoje szkolenia w Internecie i co zrobić, aby uzyskać pasywny dochód każdego miesiąca.

Opisuję w niej moje doświadczenia w nauczaniu oraz nawiązuję do książek i artykułów wydanych przez znanych na całym świecie biznesmenów, trenerów oraz specjalistów od marketingu internetowego, e-learningu i zarządzania własnym czasem.

Dlaczego ta książka jest właśnie dla Ciebie?

Bo wierzę w Ciebie. Wierzę, że posiadasz coś, czego nie posiada nikt inny – wiedzę i doświadczenie. Na pewno wiesz coś, czego nie wiedzą Twoi znajomi. Na pewno nauczyłeś się w swoim życiu wielu przydatnych rzeczy. Na pewno masz ciekawą pasję, którą chętnie zaraziłbyś inne osoby. Czas podzielić się nimi z szerszą publicznością.

Nie zwlekaj, zamień swoją wiedzę na pasywny, comiesięczny dochód.

Być może do tej pory wcale nie myślałeś o tym, że możesz prowadzić szkolenia. Moja książka pomoże Ci zostać guru, specjalistą jedynym w swoim rodzaju. Nie przygotuję takiego szkolenia za Ciebie, ale pomogę Ci zorganizować, przygotować i sprzedać Twoją wiedzę. Dzięki temu zyskasz nowych klientów, słuchaczy, uczniów. Nie musisz rzucać pracy. Nie musisz inwestować. Nie musisz zajmować się klikaniem w reklamy, czy rozdawać ulotki. Musisz tylko chcieć coś zrobić, poświęcić trochę czasu i przeczytać moją książkę. Potem będzie już z górki.

Spis treści

 

 1. Wstęp
  1. O książce
  2. O autorze
  3. Jak czytać tą książkę
 2. Przygotowania
  1. Czy mogę zostać trenerem?
  2. Czego mogę uczyć?
  3. Wybór metody nauczania
  4. Wybór sprzętu i oprogramowania
  5. Temat i tytuł
 3. Światła! Kamera! Akcja!
  1. Screencasting
  2. Prezentacje
  3. Kamera
 4. 1, 2, 3. Próba mikrofonu
  1. Podcasting
 5. Tekst
 6. Postptodukcja
 7. Porady
 8. Strona www i platformy e-learningowe
  1. Serwer www
  2. Bezpłatny hosting
  3. Domena
  4. WordPress
  5. Treść
  6. Subskrypcje i dostęp do materiałów
  7. Udemy
  8. Własny sklep ze szkoleniami
 9. Marketing i biznes
  1. Ruch na stronie www
  2. Social media
  3. Zarabiaj dzięki gratisom
  4. Ceny kursów
 10. Podsumowanie
 11. Polecane materiały

Multiformat

Zamawiając książkę otrzymasz dwa pliki: ePub i Mobi. Umożliwi to czytanie książki na praktycznie każdym dostępnym na rynku czytniku, tablecie, smartfonie i komputerze.

Same konkrety

Ok 120 stron* samych konkretów. Kilkadziesiąt porad, kilkadziesiąt linków do materiałów dodatkowych. Prawdopodobnie najbardziej konkretny poradnik na rynku**.

* plik PDF w formacie A4
** według autora 😉